Juniorko

Výsledky projektu

VÝSLEDKY KK JUNIOR V PROJEKTE JUNIORKO

Projekt Juniorko funguje od 09/2015. V  klube KK junior sme zabezpečili športovú výchovu 5 deťom zo sociálne  znevýhodneného prostredia (http://www.karate-presov.sk/projekt-juniorko). Deti sme "adoptovali"  z detského domova v Prešove. Od tej doby sme vychovali z týchto konkrétnych detí:

MANUEL – VICEMAJSTER EURÓPY SHITO RYU 2018 – KUMITE – 10 – 11. R.

MAJSTER SLOVENSKEJ REPUBLIKY GOJU RYU 2016 – KUMITE 8-9 ROČ.,

TALENT ROKA 2016 – ANKETA VYHLÁSENÁ MESTOM PREŠOV

SUMÁRNY VICEMAJSTER SLOVENSKÝ POHÁR V KARATE 2016/17 – KUMITE 8-9 ROČ.


MELÁNIA  – VICEMAJSTERKA EURÓPY SHITO RYU 2018 – KUMITE – 10 – 11. R.

VICEMAJSTERKA SLOVENSKA 2018 – KUMITE 10.-11 R.

VICEMAJSTERKA  SLOVENSKA GOJU RYU 2016 – KUMITE – 8-9 ROČ.

SUMÁRNA VICEMAJSTERKA SLOVENSKÝ POHÁR V KARATE 2016/17 – KUMITE 8-9 ROČ.


Projekt JUNIORKO zatiaľ vychoval 4- och nádejných športovcov. Jedno  dieťa ďalej nepokračovalo v kariére karatistu, zvolilo si iný šport.  Snažíme sa ďalšiu sezónu rozšíriť rady detí, ktorý sa pomáha, oslovili  sme aj iné kluby. Chceme sa špecializovať na deti zo sociálne slabších rodín. za tým účelom sme oslovili mestský úrad v Prešove, aby sme mali možnosť kontaktovať tieto rodiny a rozšíriť rady detí v našom klube.  Spolupracujeme s mestom Prešov, ktoré nás podporuje a udelilo nám v roku  2017 – ŠPECIÁLNU CENU ZA PROJEKT JUNIORKO. Spolupracujeme aj s Prešovským samosprávnym krajom, ktorý nám v roku 2017 udelil CENU PSK ZA PROJEKT JUNIORKO.  Oslovili sme aj iné, nielen športové kluby, k tomu aby urobili tento  krok, a ,,adoptovali si aspoň 1 dieťa. Ďalej spolupracujeme aj s TV JOJ a TV Markíza.

Od septembra 2018, sa k nám do tímu JUNIOR PREŠOV pridal aj Bartolomej (,, Berty ,, ). Držíme ti prsty Berty, nech sa ti darí a staneš sa jedným z PRESOV KARATE KIDS.

Chceš sa prihlásiť do projektu?

Baleťáci, rádioamatéri, hokejisti, volejbalisti, tenisti, teda vy všetci môžete jednému dieťaťu dať zmysel života. ten istý ako máte vy.

Napíšte nám

Ďakujeme Vám za správu, ozveme sa Vám v čo najkratšom čase.
Juniorko je šanca pre všetkých